PATRONI MEDIALNI

  • Maratończyk
  • maratony polskie

 

niepodlegla

 

SPOTKANIE 28.02.2018

 Szanowni organizatorzy,
wobec licznych sugestii postanowiliśmy zorganizować dla Was kolejne konsultacje w Warszawie, aby omówić najważniejsze zagadnienia związane z Narodowym Biegiem Stulecia od Bałtyku do Tatr.

Jest sporo spraw, może i drobnostek, ale to one składają się na całość przedsięwzięcia. A ponieważ zapewne wszystkim zależy, by zawody były wyjątkowe, takie raz na sto lat, warto poświęcić nieco więcej czasu na dokładne omówienie sposobu ich przeprowadzenia, promocji wydarzenia i danej miejscowości, jak również zapoznania się z asortymentem gadżetów, które otrzymają wszyscy uczestnicy biegu.

TERMIN: 28 lutego (środa), godz. 11-16
MIEJSCE: Centrum Olimpijskie im. Jana Pawła II (Wybrzeże Gdyńskie 4)
KOSZT UDZIAŁU: 80 zł / os. (w cenie napoje, przekąski, obiad oraz gadżety)

MOŻLIWOŚCI DODATKOWE:

  • wizyta w Muzeum Sportu i Turystyki obchodzącym jubileusz 65-lecia (godz. 16-17);
  • udział w biegu ulicznym Piątka z Jędrzejowską (godz. 19:18) inaugurującym w roku 2018 drugą część cyklu Setka Stulecia, jako przykład organizacji podobnych zawodów w swojej miejscowości;
  • nocleg w hotelu z 28 lutego na 1 marca w zniżkowej cenie 60-80 zł.

UWAGA! Miasta, które dotychczas nie zadeklarowały udziału w konferencji mogą przesyłać jeszcze zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 23 lutego. Spotkanie w Warszawie zakończy proces uzgodnień odnośnie projektów numerów startowych, koszulek, medali, dyplomów i plecaczków oraz czapek.